Haberler Şahin, İstanbul Düzceliler Derneği İle Bir Araya Geldi
  • 12.04.2022

Şahin, İstanbul Düzceliler Derneği İle Bir Araya Geldi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, İstanbul Düzceliler Derneği Üsküdar Belediyesi Prof. Dr. Raşit Küçük Gençlik ve Spor Merkezi’nde düzenlenen iftar programında Düzce’liler ile bir araya geldi.

Yoğun katılımın sağlandığı iftar programına; İstanbul Düzceliler Dernek Başkanı İlyas Çelebi, Yönetim Kurulu Üyesi Asuman Karaşabanoğlu, Ak Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Edirne eski Valisi Dursun Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Kocaeli Gebze Düzceliler Dernek eski Başkanı Mustafa Kır, Avrupa Yakası Düzceliler Dernek Başkanı Abdülkerim Kavaloğlu katılım sağladı.

İftar programında konuşan İstanbul Düzceliler Dernek Başkanı İlyas Çelebi; “ Pandemi nedeniyle yapılmayan iftar buluşmalarının bu yıl yapılmasından, hemşerilerimizle buluşmaktan mutluluk duyuyorum. İstanbul Düzceliler Derneği olarak hiçbir menfaat gözetmeksizin sadece Düzce’nin ortak paydasında buluşanların oluşturduğu bir kurumdur. Gayemiz İstanbul'daki Düzcelileri tanıştırıp, kaynaştırmak ve sorunlarına çözüm bulmaktır. “ ifadelerini kullandı.

Ardından, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Organize Sanayi Bölgelerinin büyümeye devam ettiğini belirterek, İstanbul'da yaşayan Düzceli yatırımcıların doğdukları topraklara yatırım yapmalarına da dikkat çekti. Düzceli iş insanlarını Düzce'ye yatırım yapmaya davet etti. 

Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.